build_links(); ?>
Uroda

Sposób na ukrycie drobnych zmarszczek, cieni i zatuszowanie śladów po nieprzespanej nocy

Problemem wielu kobiet są drobne zmarszczki linie i cienie pod oczami, na szczęście istnieje sposób, aby sobie z tym poradzić. Rewelacyjnym kosmetykiem, który nam w tym pomorze jest dobrze dobrany korektor pod oczy. Każda kobieta powinna mieć go w swojej kosmetyczce.

Wiele kobiet boryka się z problemem cieni pod oczami, pojawiają się intensywniej po nie przespanej nocy, ponad to z wiekiem skóra pod oczami traci jędrności i zaczynają pojawiać się na niej pierwsze linie i drobne zmarszczki. Kobiety szukają wielu różnorodnych sposobów na tuszowanie tych niedoskonałości, jednym z nich bardzo skutecznym na szybkie zatuszowanie cieni i drobnych zmarszczek jest dobrze dobrany korektor pod oczy.  To must have w kosmetyczce każdej kobiety ! Korektor dodatkowo wspaniale rozświetli Toją skórę i sprawi, że będzie ona wyglądała na zdrową i wypoczętą.

Pamiętaj jednak o kilku podstawowych zasadach, które są niezmiernie ważne, aby korektor spełnił swoje zadanie i pomógł nam osiągnąć właściwy efekt:

-przed nałożeniem korektora bardzo ważne jest dokładne oczyszczenie  i nawilżenie skóry,
-korektor pod oczy musi być dobrze dobrany, powinien być jaśniejszy od koloru Twojej skóry. Jeżeli posiadasz cienie pod oczami, dobierz korektor o mocnym kryciu, jednakże jeżeli dodatkowo posiadasz drobne linie korektor powinien mieć płynną konsystencję. Ważne jest również, aby był rozświetlający i nawilżała naszą delikatna skórę pod oczami,
-korektor najlepiej jest nakładać delikatnie opuszkami palców, pędzelkiem lub gąbeczką najlepiej w wersji mini, dzięki której łatwo jest dojść do trudno dostępnych miejsc. Należy wziąć na opuszki palców odrobinę korektora i wklepać go delikatnie na powierzchnię skóry pod oczami w miejsce gdzie znajdują się zasinienia i nieco poniżej, tak aby retuszowane miejsce utworzyło nam odwrócony trójkąt. Wówczas dodatkowo uzyskamy wspaniały efekt rozświetlenia,
-niewielką ilość korektora należy zaaplikować również w zewnętrzny kącik oka, wiele kobiet posiada w tym rejonie również przyciemnioną skórę. Korektora nałożony w tej okolicy spowoduje, iż uzyskamy efekt zdrowszej i wypoczętej skóry.
-w celu zatuszowania drobnych linii i zmarszczek korektor należy nakładać w kierunku od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka delikatnie wklepując go opuszkami palców. Świetnym rozwiązaniem dla zatuszowania drobnych linii i zmarszczek jest korektor rozświetlający, do korektora przed jego aplikacją można dodać odrobinę rozświetlacza w płynie, który będzie rozpraszał światło ukrywając drobne linie i zmarszczki.

Stosując się do tych kliku zasad można uzyskać wspaniały efekt zdrowej, młodszej i wypoczętej skóry.

Dodaj komentarz